ZIELONE KąTY

Ostatniaopinia


4 gwiazdek z 17 opinii

Wszystkie opinie pochodzą od klientów Pyszne.pl, którzy zamówili z Zielone Kąty. Chcesz wiedzieć więcej? Dowiedz się więcej

22 kwi 2026 o 18:57 Smacznie, ale pomimo niedalekiej odległości, pizza przyjechała letnią
15 kwi 2026 o 19:57 Bardzo smaczne jedzenie
8 mar 2026 o 13:55 nigdy nie jadłam tak ochydnego kurczaka (kubełek). Panierka osobno, mięso osobno. Nie zjedliśmy nawet jednego kawałka. Pierwsze i ostatnie zamówienie z tego miejsca. :D
23 paź 2025 o 19:34 niekompletne zamówienie i zimna pizza
23 paź 2025 o 14:15 pizza smaczna, ale byłoby zdecydowanie lepiej gdyby dotarła ciepła
16 paź 2025 o 18:31 Bardzo miły dostawcza
4 maj 2025 o 20:39 jedzenie było pyszne!
25 kwi 2025 o 21:31 Na jedzenie czekaliśmy 1h 40min. Pizze przyjechały ledwo ciepłe i już „zleżałe”. W smaku przeciętne, pewnie świeże byłyby dużo lepsze, no ale dostaliśmy co dostaliśmy