Wszystkie opinie pochodzą od klientów Pyszne.pl, którzy zamówili z Zielone Kąty. Chcesz wiedzieć więcej? Dowiedz się więcej
Kasia
22 kwi 2026 o 18:57
Smacznie, ale pomimo niedalekiej odległości, pizza przyjechała letnią
konrad
15 kwi 2026 o 19:57
Bardzo smaczne jedzenie
Edyta
8 mar 2026 o 13:55
nigdy nie jadłam tak ochydnego kurczaka (kubełek). Panierka osobno, mięso osobno. Nie zjedliśmy nawet jednego kawałka. Pierwsze i ostatnie zamówienie z tego miejsca. :D
Ewelina
23 paź 2025 o 19:34
niekompletne zamówienie i zimna pizza
Kinga
23 paź 2025 o 14:15
pizza smaczna, ale byłoby zdecydowanie lepiej gdyby dotarła ciepła
Głowacka
16 paź 2025 o 18:31
Bardzo miły dostawcza
Żaneta
4 maj 2025 o 20:39
jedzenie było pyszne!
Katarzyna
25 kwi 2025 o 21:31
Na jedzenie czekaliśmy 1h 40min. Pizze przyjechały ledwo ciepłe i już „zleżałe”. W smaku przeciętne, pewnie świeże byłyby dużo lepsze, no ale dostaliśmy co dostaliśmy